Спільне коріння. Спільне майбутнє.

З 1 березня 2011 року Porsche Holding Salzburg (PHS) є стопроцентною дочірньою компанією концерну Volkswagen AG, тобто частиною одного з найуспішніших автовиробників Європи. Так замкнулося історичне коло, яке почалося з розробки Фердинандом Порше моделей Volkswagen і створило умови для розвитку двох найуспішніших підприємств Porsche у Зальцбурзі та Штутгарті. Сьогодні вони є невід'ємними складовими одного цілого. Родини перших співвласників компанії Порше та Піх і зараз відіграють вирішальну роль у визначенні стратегії розвитку Volkswagen AG, залишаючись головними акціонерами концерну і членами наглядової ради.

Після злиття з концерном Volkswagen компанія Porsche Holding отримала нові можливості для збільшення продажів, завдяки чому з 2012 року бізнес інтенсивно зростав.

«Porsche Ceska Republika: чергове важливе завдання для Porsche Holding».

Розширення імпорту у Південно-Східній Європі

У 2012 році Porsche Holding виходить на ринок Чехії - компанія Porsche Cesca Republika стає другим за розмірами імпортером після Австрії. Водночас на окремих ринках Східної Європи триває розширення пропозицій, зокрема в Албанії за рахунок легкових автомобілів Volkswagen та в Україні і Словаччині за рахунок бренда SEAT. Після заснування Porsche Kroatia у 2013 році компанія повністю контролює імпорт до Хорватії.

Вихід на південноамериканський ринок

У 2012 році відкривається шлях на ринки Південної Америки. Тут Porsche Holding починає свою діяльність з імпорту легкових і вантажних автомобілів Volkswagen та продукції MAN до Колумбії. У 2013 році розгортається імпорт легкових моделей Volkswagen, Audi і ŠKODA, а також марок Volkswagen Комерційні автомобілі і MAN до Чилі. Компанія отримує перший досвід роботи на ринку вантажної техніки.

Стрімке зростання роздрібної торгівлі

Volkswagen передав у розпорядження Porsche Holding Salzburg 200 дилерських центрів концерну у Німеччині, Іспанії та Польщі.

Паралельно Porsche Holding посилює свій потенціал у Китаї і щороку відкриває тут нові дилерскі центри.

Фінансові послуги

За рахунок збільшення портфеля послуг Porsche Bank серйозно зміцнив позиції у значній частині Європи й у Південній Америці.

IT-напрямок

Підрозділ Porsche Informatik також виграв від стрімкого зростання компанії: розроблена ним система управління бізнес-процесами CROSS використовується підрозділами концерну Volkswagen по всьому світу.