Щодо захисту прав та інтересів власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) від протиправного тиску та зазіхань певних представників правоохоронних органів

01.12.2020

Шановні власники автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Цим зверненням ми дякуємо вам за вірність бренду Volkswagen, а також за ваше розуміння та підтримку наших зусиль щодо владнання ситуації, яка склалася довкола автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant).

На жаль, і компанія «Порше Україна», і власники автомобілів цієї моделі стали заручниками протиправних дій певних представників слідчих органів, які з власних корисливих мотивів зловживають процесуальними нормами, перевищують свої службові повноваження та не зупиняються навіть перед підробкою документів. Ми віримо, що наші спільні подальші кроки з протидії цьому допоможуть остаточно врегулювати ситуацію. Успішна індивідуальна сертифікація автомобілів VW Golf Sportwagen (Variant) і реновація реєстрації більшості транспортних засобів підтверджують, що вищезгадані автомобілі відповідають усім вимогам законодавства України та найвищим стандартам автомобільної галузі.

«Порше Україна» як сумлінний імпортер і міжнародна компанія з бездоганною діловою репутацією доклала всіх можливих зусиль і власним коштом профінансувала індивідуальну сертифікацію автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), щоб надати можливість власникам автомобілів здійснити їхню реєстрацію та постановку на облік, таким чином захистивши законні права й інтереси власників автомобілів.

Проте останнім часом нам стали відомі факти про протиправний тиск з боку певних представників правоохоронних органів, які чинять його не лише щодо компанії та її посадових осіб, але й щодо власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) задля посилення протизаконного тиску на український підрозділ міжнародної компанії.

У діях цих представників правоохоронних органів ми вбачаємо протиправні намагання отримати незаконну матеріальну вигоду шляхом тиску на компанію «Порше Україна» та власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant).

Нам стало відомо, що група представників органів слідства Національної поліції України необґрунтовано, за допомогою протизаконних маніпуляцій і підробки процесуальних документів ініціювала порушення низки ідентичних кримінальних справ, за допомогою яких донині намагається протизаконно тиснути на «Порше Україна», представників її менеджменту, а також власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant). Такі маніпуляції, які переслідують очевидні корупційні цілі, дали представникам Національної поліції формальний привід для протизаконного переслідування і тиску на компанію «Порше Україна» та її посадових осіб, у тому числі з метою завдання репутаційної шкоди компанії, для протизаконних викликів на допити власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), а також для оскаржування та вимог скасувати раніше здійснену законну реєстрацію автомобілів.

У зв'язку з цим хочемо нагадати вам, що такі дії певних представників Національної поліції є безпідставними та протизаконними. «Порше Україна» зі свого боку продовжує комунікацію з відповідними державними органами для остаточного врегулювання питання, щоб належним чином захистити інтереси та законні права клієнтів.

Аби припинити цей протизаконний тиск, юристи зібрали докази щодо протиправних дій цих представників Національної поліції: підроблення процесуальних документів, перевищення службових повноважень та інших грубих процесуальних і кримінальних порушень з боку слідчих. Ці факти покладені в основу заяви до Державного бюро розслідувань України щодо порушення кримінальної справи для розслідування дій певних слідчих Нацполіції.

Тож ми звертаємося з відкритим листом до президента України Володимира Зеленського, прем'єр-міністра України, голови комісії з питань захисту бізнесу Шмигаля Д. А., Генерального прокурора Венедиктової І. В., міністра внутрішніх справ Авакова А. Б., в. о. голови Державного бюро розслідувань Сухачова О. О., голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів Янченко Г. І., керівника Офісу Національної інвестиційної Ради Магалецької О. І., а також до керівників впливових бізнес-об'єднань України з проханням у межах повноважень і компетенції звернути увагу на цю складну ситуацію, виступити гарантом дотримання прав і законних інтересів компанії «Порше Україна», її службових осіб, а також власників більш ніж 2 700 автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), які стали заручниками певних представників правоохоронних органів.

Звертаючись до перелічених у листі осіб, просимо вжити заходів для припинення протизаконного процесуального тиску на компанію «Порше Україна», її посадових осіб і клієнтів, а також організувати спільну нараду з участю представників Офісу Генерального прокурора, Національної поліції України, МВС України та його Головного сервісного центру і представників компанії «Порше Україна» для обговорення кроків щодо врегулювання описаної проблемної ситуації.

Додатково наголошуємо, що у зв'язку з протиправними діями цих представників правоохоронних органів протягом 2,5 років компанія «Порше Україна» зазнала значних фінансових і репутаційних збитків. Якщо ситуація щодо неправомірного тиску на компанію, заручниками якого стали тисячі власників автомобілів, не буде припинена найближчим часом, це може змусити компанію та її іноземних акціонерів звернутись до судових і міжнародних арбітражних органів для стягнення відшкодування за завдану фінансову та репутаційну шкоду.

Ми продовжимо докладати максимум зусиль, щоб у тісній співпраці з усіма заінтересованими сторонами успішно врегулювати цю проблемну ситуацію, а також висловлюємо подяку клієнтам компанії «Порше Україна» за ваше терпіння, за вашу постійну підтримку наших зусиль, спрямованих на владнання ситуації, що склалася.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань, будь ласка звертайтеся за електронною адресою: poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua.

Ваша команда «Порше Україна»

  

Щодо технічних характеристик та екологічних стандартів, яким відповідають автомобілі Volkswagen Golf Sportwagen (Variant).

03.06.2020

Шановні власники Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Дозвольте подякувати вам за незмінну прихильність та конструктивний діалог у процесі оновлення реєстрації автомобілів. Лише завдяки співпраці та вашому розумінню ми змогли успішно завершити процес індивідуальної сертифікації та розпочати процес реновації реєстрації транспортних засобів.

Ми продовжуємо докладати максимум зусиль, щоб у тісній співпраці з усіма залученими сторонами успішно завершити процедуру реновації. 

У зв'язку з тим, що час від часу виникають питання щодо технічних характеристик вказаних авто, дозвольте нагадати про попередньо зазначену командою «Порше Україна» інформацію щодо технічних характеристик та екологічних стандартів автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) (див. «Оновлення інформації щодо Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)» від 28.09.2018 р.)

Звертаємо вашу увагу, що автомобілі VW Golf Sportwagen (Variant) оснащені двигуном типу EA288, який відповідає усім вимогам українського законодавства щодо технічної та екологічної безпеки, включаючи допустимий рівень викидів забруднюючих речовин, що офіційно підтверджено індивідуальною сертифікацією зазначених авто.

Висловлюємо подяку за ваше терпіння та постійну підтримку зусиль, спрямованих на вирішення ситуації, що склалася.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань, будь ласка звертайтеся за телефоном контактного центру +380 (44) 492 97 27*1003 або на електронну пошту: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Ваша команда «Порше Україна»

 

Звернення до власників Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)

29.11.2019

Шановні власники Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Успішна індивідуальна сертифікація автомобілів VW Golf Sportwagen (Variant) та реновація реєстрації більшості транспортних засобів підтверджують, що вищезгадані автомобілі відповідають усім вимогам законодавства України та найвищим стандартам автомобільної галузі.

Тим не менше, розслідування кримінальної справи українськими правоохоронними органами щодо невідповідностей, допущених у первинному процесі сертифікації, триває. Ми продовжуємо комунікацію з відповідними державними органами для сприяння розслідуванню та забезпечення того, щоб інтереси наших клієнтів були належним чином захищені, а ситуація була вирішена якнайшвидше.

Нещодавно нам стало відомо про практику правоохоронних органів звертатися безпосередньо до власників VW Golf Sportwagen (Variant), аби перевірити технічний паспорт автомобіля під час зупинки авто, або запросити свідчити власників автомобілів в рамках кримінальної справи, що триває.

Якщо ви безпосередньо отримаєте будь-який запит від правоохоронних органів, будь ласка, просимо зв'язатися з нами якнайшвидше.

Будь ласка, майте на увазі, що процедура запрошення на допит правоохоронними органами має бути виконана з чітким дотриманням законодавства України. Тому, у випадку, коли вас запрошують для дачі свідчень, рекомендуємо вимагати від правоохоронців офіційне запрошення у письмовій формі (повістку), яке має бути отримано щонайменше за три дні до призначеної зустрічі.

Звертаємо вашу увагу, що автомобілі VW Golf Sportwagen (Variant) відповідають усім державним нормам України в технічному аспекті, включаючи вимоги з безпеки та захисту навколишнього середовища, а також обмеження викидів, що неодноразово підтверджувалося індивідуальною сертифікацією. Дозвольте вам наголосити, що будь-які дії правоохоронних органів, спрямовані на обмеження вашої мобільності, включаючи скасування реєстрації транспортних засобів, суперечать праву власника користуватися чи розпоряджатися своїм майном, наданим Конституцією України. Компанія «Порше Україна» докладає максимум зусиль, щоб гарантувати офіційне визнання правоохоронними органами таких фактів відповідності транспортних засобів вимогам законодавства.

Якщо ви тим часом зіткнетесь з вищеописаною ситуацією, просимо негайно звернутися до нашого контактного центру+380 (44) 492 97 27*1003 або на електронну пошту: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua, і ми зробимо все можливе, щоб вирішити ситуацію якнайшвидше. Висловлюємо глибоку подяку за ваше розуміння, постійну підтримку та терпіння у взаємному вирішенні ситуації.

Ваша команда «Порше Україна»

 

Звернення до власників Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)

01.11.2019

Шановні власники автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Цим зверненням ми дякуємо вам за те, що ви залишаєтеся вірними бренду Volkswagen, і за те, що підтримуєте наші зусилля щодо залагодження ситуації, яка склалася з автомобілями Volkswagen Golf Sportwagen (Variant).

Нижче доводимо до вашого відома найновішу інформацію про реалізацію нашого проекту.

Станом на сьогодні ми майже завершили перший етап процесу реновації - індивідуальну сертифікацію всіх автомобілів, яка підтверджує той факт, що ці автомобілі є безпечними, надійними і відповідають найвищим стандартам якості, безпеки та захисту сучасної автомобільної галузі.

Наступний важливий етап - реновація реєстрації автомобілів. Cтаном на сьогодні більшість власників автомобілів в Україні отримали нові реєстраційні документи та підтвердили правовий статус цих автомобілів і свої права власності.  

Ми наполегливо працюємо над тим, щоб завершити дану процедуру упродовж декількох наступних місяців.

Беручи до уваги вищесказане та факт розслідування кримінального провадження щодо сертифікації автомобілів правоохоронними органами України, ми підтримуємо постійний зв'язок із відповідними державними органами з метою сприяння розслідуванню та забезпечення належного захисту інтересів наших клієнтів.  

Незважаючи на це, нам відома практика правоохоронних органів України звертатися до сервісних центрів МВС з метою скасування відповідної реєстрації автомобілів. І ми не можемо виключати застосування такої практики у даному випадку, що врешті-решт може обмежити ваше право користування транспортним засобом.  

Ми припускаємо, що ці дії можуть стосуватися тих автомобілів, які ще не пройшли етап реновації реєстрації.

Просимо звернути увагу, що ми вважаємо такі дії протиправними й такими, що обмежують гарантоване Конституцією України право власника користуватися та розпоряджатися своєю власністю. Більше того, неправомірність скасування реєстрації на основі листів від правоохоронних органів підтверджена відповідною судовою практикою.

Відтак, «Порше Україна» докладає максимум зусиль, щоб запобігти такому сценарію та захистити своїх клієнтів.

Якщо у цей період у вас виникне зазначена вище ситуація, просимо вас негайно звернутися на гарячу лінію за телефоном+380 (44) 492 97 27*1003 або на електронну пошту: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Ми докладемо всіх зусиль, щоб у якомога коротший строк залагодити цю ситуацію.

Безумовно, ми завжди на зв'язку та готові відповісти на будь-які ваші питання. Ми хочемо висловити свою вдячність за ваше розуміння, постійну підтримку, терпіння та ваші зусилля допомогти нам завершити цей процес максимально оперативно.

Ваша команда «Порше Україна».

 

Щодо зміни контактного номеру телефону Служби підтримки власників VW Golf Sportwagen (Variant).

27.12.2018.

Змінено номер телефону Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen.

Актуальний контакт: +380 (44) 492 97 27*1003 

Лінія працює  у будні дні з 08:00 до 20:00.

E-mail: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Дякуємо за співпрацю!

 

Звернення до власників Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), чиї автомобілі ще не пройшли етап індивідуальної сертифікації.

26.11.2018.

Шановні власники автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Якщо на даний момент Ваш автомобіль не було індивідуально сертифіковано, просимо звернутися до Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen найближчим часом.

Контакти: ++380 (44) 492 97 27*1003

E-mail: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Дякуємо за співпрацю!

 

Оновлення інформації щодо Volkswagen Golf Sportwagen (Variant).

28.09.2018.

Як нещодавно повідомлялося, 15 серпня компанія «Порше Україна» розпочала роботу з  власниками автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) щодо отримання ними індивідуальних сертифікатів. На цей момент половину вказаних автомобілів уже сертифіковано. Успішна сертифікація є офіційним підтвердженням того, що дані автомобілі відповідають усім необхідним вимогам українського законодавства щодо технічної та екологічної безпеки (включаючи допустимий рівень викидів забруднюючих речовин). Індивідуальна сертифікація - це перший крок, який гарантує можливість подальшої експлуатації імпортованих автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant),  в яких було виявлено невідповідності у процесі отримання сертифіката.

Крім того, «Порше Україна» розпочала другий, фінальний крок - реєстрацію  першої групи зазначених автомобілів. Під час реалізації нещодавно ініційованого пілотного проекту перший власник автомобіля Volkswagen Golf Sportwagen уже отримав нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Наші старанні зусилля спрямовані на забезпечення швидкої реєстрації всіх інших автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant), які  були імпортовані в Україну.

Детальнішу інформацію повідомлятимуть безпосередньо власникам зазначених автомобілів телефоном. Учергове наголошуємо, що «Порше Україна» має намір покрити супутні витрати та компенсувати власникам цих автомобілів  завдані незручності.

Ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами та інформуватимемо їх про наші наступні кроки.

Якщо у вас є запитання або будь-яка додаткова інформація, контактуйте з нами:

Гаряча лінія: +380 (44) 492 97 27*1003

E-mail: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

 

Власникам автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant). Індивідуальну сертифікацію розпочато.

17.08.2018.

Текст оновлено 27.08.2018

24 травня 2018 р. ТОВ «Порше Україна» повідомляла про виявлення можливих невідповідностей в процесі отримання сертифіката для автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant).

У зв'язку з цим інформуємо, що запропонований варіант вирішення даного питання передбачає необхідність індивідуальної сертифікації та реєстрації автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant). 

З 15 серпня 2018 р. розпочато процес індивідуальної сертифікації зазначених автомобілів для першої групи власників.

Будь ласка, чекайте на дзвінок від Служби підтримки власників автомобілів VW Golf Sportwagen (Variant) для вибору зручної для Вас дати і часу проходження індивідуальної сертифікації.

Якщо у Вас будуть запитання або додаткова інформація, звертайтеся за телефоном гарячої лінії +380 (44) 492 97 27*1003 або повідомляйте інформацію на електронну адресу customer_care@porscheukraine.com.ua.

Порше Україна надзвичайно шкодує про незручності, яких довелося зазнати власникам та клієнтам вказаних автомобілів, та намагається якнайшвидше знайти для них сприятливе рішення.

 

Оновлення статусу Порше Україна щодо автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant)

19.07.2018.

Текст оновлено 20.07.2018

24 травня компанія Порше Україна повідомила про виявлення можливих невідповідностей в процесі отримання сертифікату для автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant) у кількості 2800 одиниць. Це автомобілі мексиканського виробництва, які були імпортовані в Україну компанією Порше Україна, починаючи з вересня 2017 року. Немає жодних ознак того, що зазначена вище ситуація стосується будь-яких інших автомобілів марки Volkswagen або інших автомобільних брендів, що входять до складу концерну Volkswagen Group. Щодо автомобілів Golf Sportwagen (Variant) триває всестороння перевірка можливих невідповідностей в процесі отримання сертифікату. Наразі така перевірка ще не завершена.

В даний момент продовжується офіційна комунікація з компетентними державними установами для знаходження юридично обґрунтованого та сприятливого для клієнтів рішення. При цьому, основною нашою метою є прийняття рішення без будь-яких негативних наслідків для клієнтів, для чого Порше Україна докладає значних зусиль. Важливо зазначити, що автомобілі Golf Sportwagen (Variant) є технічно безпечними та можуть надалі повноцінно експлуатуватися на дорогах. Можливе вилучення автомобілів з обігу є малоймовірним.

Ми працюємо над сертифікацією зазначених автомобілів. В даний час ми деталізуємо та систематизуємо сам процес і вже було успішно проведено кілька початкових етапів. Наступним кроком буде розгляд можливості повторної реєстрації вказаних автомобілів. Орієнтовно, з моменту узгодження всіх деталей, нам знадобиться декілька місяців для повної реалізації вказаного процесу для всіх автомобілів Golf Sportwagen (Variant). Буде розроблено таку процедуру, завдяки якій, за участі представників нашої дилерської мережі, буде гарантована швидка реалізація рішення. Ми будемо супроводжувати власників цих автомобілів і маємо намір покрити пов'язані з цим витрати та забезпечити компенсацію за створені незручності.

Порше Україна надзвичайно шкодує про незручності, яких довелося зазнати власникам та клієнтам вказаних автомобілів, та намагається якнайшвидше досягти сприятливого рішення.

 

Компанія Порше Україна перевіряє наявність можливих невідповідностей, що мали місце в процесі отримання сертифікату на імпортовані автомобілі Volkswagen, моделі Golf Sportwagen (Variant).

24.05.2018.

У нас є підстави вважати, що були виявлені невідповідності в процесі отримання сертифікату для автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant) у кількості 2800 одиниць в Україні. Це автомобілі мексиканського виробництва, які були імпортовані компанією Порше Україна, починаючи з вересня 2017 року. 

На даний момент, ми інтенсивно працюємо над з'ясуванням фактів, а також над пошуком сприятливого для клієнтів рішення. З цією метою ми знаходимося у процесі офіційної комунікації з відповідними державними установами. Як тільки у нас буде інформація щодо подальшого плану дій, ми в найкоротші строки повідомимо про це.