Профіль компанії

ТОВ "Порше Україна", яку було засновано в 2008 році, є частиною австрійської компанії Porsche Holding Salzburg, яка є найбільшою компанією з продажу автомобілів у Європі, що провадить свою діяльність у 22 європейських країнах, а також у Південній Америці, Китаї та Малайзії.

Заснували компанію діти Фердинанда Порше (Ferdinand Porsche) - Луїза Піх (Louise Piëch) та Феррі Порше (Ferry Porsche). Розпочавши у 1949 році з імпорту і продажу моделі Volkswagen Beetle в Австрії, вони створили підґрунтя для успішного розвитку Porsche Holding у Зальцбургу.

Нині Porsche Holding Salzburg представляє бренди концерну Volkswagen у сфері оптової торгівлі як імпортер, а також виконує функції дилера і займає відповідну нішу на ринку післяпродажного обслуговування. А завдяки реалізації запчастин, комплексу фінансових послуг, розробці власних інформаційних систем та роздрібній торгівлі брендами групи PGA компанія пропонує повноцінний спектр послуг на автомобільному ринку.

З березня 2011 року Porsche Holding Salzburg є стопроцентною дочірньою компанією Volkswagen AG, а накопичений десятиліттями досвід роботи в автомобільній галузі використовується для збуту продукції концерну Volkswagen в усьому світі. Наприкінці 2015 року в компанії працювали 33 124 співробітників, продажі сягнули більше ніж 670 600 нових автомобілів, а загальний оборот становив 18,8 мільярда євро.