Наша Система повідомлення про порушення (Whistleblower System)

Для «Порше Україна» найвищим пріоритетом є дотримання вимог чинного законодавства, положень внутрішніх нормативних актів і принципів, визначених у нашому Кодексі ділової етики й Кодексі етики для ділових партнерів. Основу успіху нашої компанії становлять етична поведінка та виконання вимог, визначених нормативно-правовими актами. Передумовою дотримання цих стандартів є виявлення потенційних порушень, які можуть вчиняти працівники або постачальники, та їхнє припинення. У зв'язку із цим ми доручили Центральному офісу із розслідувань забезпечувати функціонування незалежної, об'єктивної та конфіденційної Системи повідомлення про порушення від нашого імені.

Основоположним принципом, на якому ґрунтується наша Система повідомлення про порушення, є принцип процедурної справедливості. Завдяки цьому забезпечується максимально можливий захист для інформаторів, підозрюваних осіб і працівників, що сприяють розслідуванню фактів неправомірної поведінки, інформація про які надійшла в Систему повідомлення про порушення.

Наша Система повідомлення про порушення пропонує, крім того, можливості для анонімного надсилання повідомлень і спілкування. Ми гарантуємо, що ми не вживатимемо жодних заходів, спрямованих на встановлення особи анонімних інформаторів, які не зловживають можливостями,
що надає наша Система повідомлення про порушення. Помста інформаторам та особам,
які сприяють розслідуванням, що проводяться в «Порше Україна», є абсолютно неприпустимою. Підозрювані особи вважаються невинними до тих пір, поки не буде знайдено доказів, що вони вчинили порушення. Розслідування здійснюватимуться з дотриманням принципу абсолютної конфіденційності. Процес опрацювання інформації буде справедливим, швидким і захищеним.

Як ми розглядаємо ваше повідомлення?

Працівники Офісу із розслідувань, які мають необхідну кваліфікацію та досвід, ретельно вивчають кожне повідомлення про потенційне порушення, що вчинив працівник корпорації Volkswagen, і проводять системне розслідування його обставин. Спочатку вам буде надіслано підтвердження отримання вашого повідомлення. Потім Офіс із розслідувань проведене його аналіз. Такий аналіз включає збір фактів, зокрема шляхом отримання відповідних даних від інформатора. Розслідування, яке здійснюватиме спеціально створена слідча група, розпочнеться тільки в тому випадку, якщо під час цього попереднього оцінювання буде виявлено підстави для підозри у вчиненні порушення.
На наступному етапі результати розслідування проаналізує Офіс із розслідувань, який рекомендуватиме відповідні заходи, спрямовані на усунення порушення. Ви своєчасно отримаєте інформацію про статус* і результати процедури розслідування.

Офісу із розслідувань теж може бути надіслано інформацію про потенційні порушення Кодексу етики для ділових партнерів, що вчиняють постачальники, зокрема інформацію про серйозні ризики вчинення порушення і порушення прав людини, а також про факти завдання шкоди довкіллю з боку прямих та опосередкованих постачальників. Крім того, Офісу із розслідувань можна надіслати повідомлення про порушення, щодо яких слід негайно вжити відповідних заходів.
Офіс із розслідувань повідомить відповідальні відділи, які здійснять відповідні процедури. Такі процедури, зокрема, передбачають вжиття заходів, необхідних для припинення порушення або усунення чи мінімізації ризиків.

 * Тривалість процедури залежить від предмету розслідування.

У вас є будь-які скарги або зауваження щодо продукції чи послуг «Порше Україна»?

Якщо у вас є будь-які запитання чи зауваження стосовно вашого нового або вживаного автомобіля/ коментарі або скарги щодо послуг, які надаються «Порше Україна», надішліть повідомлення poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua. Ми сподіваємося на ваше розуміння, оскільки наша Система повідомлення про порушення, на жаль, не передбачає можливості розгляду скарг клієнтів. 

Як передати звернення через нашу Систему повідомлення про порушення

Система повідомлення про порушення передбачає декілька варіантів каналів повідомлення
про потенційні порушення, що вчиняють працівники, завдяки чому компанія має можливість негайно провести розслідування та в разі потреби вжити необхідних заходів.

Цілодобова служба підтримки

Ви можете повідомити про порушення щодня цілодобово, зателефонувавши на міжнародний безкоштовний номер
+800 444 46300*.

Якщо ваш місцевий оператор телефонного зв'язку не надає послуги безкоштовних дзвінків,
ви можете зателефонувати на платний номер
+49 5361 946300.

*Можливість звернення на міжнародну безкоштовну лінію служби підтримки залежить від того, з якої країни ви телефонуєте, оскільки деякі оператори телефонного зв'язку не надають такої послуги.
У такому випадку ви можете зателефонувати на платний номер або ж на номер, визначений спеціально для вашої країни.

 

Онлайн-канал для передавання інформації

Щоб зв'язатися з Офісом із розслідувань, ви можете скористатись інтернет-платформою для комунікацій за посиланням , яка забезпечує можливість спілкування багатьма мовами. Передавання інформації в цій системі є конфіденційною та захищеною за допомогою технічних засобів.

Навіть якщо цей канал передавання інформації не передбачає вибору тієї мови спілкування, якій ви віддаєте перевагу, ви можете передати своє звернення будь-якою іншою мовою. Ви також можете надіслати повідомлення Офісу із розслідувань будь-якою мовою електронною поштою або засобами поштового зв'язку.

Омбудсмени

Корпорація Volkswagen призначила зовнішніх юристів для виконання функції омбудсменів. Вони надають консультації з питань роботи Системи повідомлення про порушення, а також забезпечують анонімне надсилання повідомлень про порушення до Офісу із розслідувань у разі отримання відповідного запиту від інформатора.

Якщо ви бажаєте звернутися до омбудсмена, його/її контактні дані можна отримати, перейшовши за посиланням http://www.ombudsmen-of-volkswagen.com/.

Електронна пошта

Ви можете зв'язатися з Офісом із розслідувань Корпорації Volkswagen електронною поштою: io(kwfat)volkswagen(kwfdot)de

 

Центральний офіс із розслідувань

Поштова адреса:
Центральний офіс із розслідувань
п/с 1717
Вольфсбург 38436, Німеччина

Особисто:
Завчасно домовтеся про зустріч, надіславши повідомлення на адресу електронної пошти io@volkswagen.de.

У вас є додаткові запитання?

Офісу із розслідувань також може бути адресовано запитання або пропозиції щодо покращення роботи Системи повідомлення про порушення. 

Крім того, з усіх питань, що стосуються роботи Системи повідомлення про порушення, можна звернутися до нашого місцевого комплаєнс-офіцера або відділу забезпечення нормативно-правової відповідності, надіславши повідомлення на адресу електронної пошти  compliance@porscheukraine.com.ua