Основні принципи

За 60 років свого існування компанія Porsche Holding завоювала виняткову репутацію у більш ніж 20 європейських країнах, у Китаї і Південній Америці. А завдяки соціальній відповідальності та високим стандартам етики Porsche Holding став найуспішнішою європейською компанією з продажу автомобілів.

Оскільки ТОВ "Порше Україна" є міжнародним підприємством і частиною Porsche Holding, дотримання стандартів означає, що його співробітники на додачу до вимог законодавства додержуються моральних принципів, які значно об'ємніші за букву закону. Ці норми викладені у кодексі ділової етики компанії. Безумовно, вони застосовуються у підрозділах усіх рівнів та в усіх країнах, де представлений Porsche Holding.

 

Whistleblower System

Ділова етика разом із дотриманням законів та правил є основою нашої корпоративної політики та головними пріоритетами Volkswagen Group. Вони закладають основу для гарної репутації Volkswagen Group та її брендів, для довіри клієнтів і ділових партнерів, добробуту її співробітників, а також стабільного економічного успіху.

Для протидії можливим порушенням законів та правил, їх якнайшвидшому виявленню та вживанню коригуючих заходів у Volkswagen Group реалізована можливість повідомляти про потенційні порушення, якщо існує обґрунтована підозра.

Контактна інформація для повідомлення про потенційні порушення:
e-mail: io(kwfat)volkswagen(kwfdot)de

Поштова адреса:
Volkswagen Group whistleblower system
Поштова скринька 1717
38436 Вольфсбург Німеччина

Омбудсмен

Доктор Райнер Бухерт (Юрист)
Телефон: +49 6105 921355 або +49 69 71033330
e-Mail: dr-buchert(kwfat)dr-buchert(kwfdot)de

Томас Рорбах (Юрист)
Телефон: +49 69 65300356
e-Mail: rohrbach(kwfat)ra-rohrbach(kwfdot)de

Гаряча лінія

Ви також можете зверненутися за номером телефону: +800 444 46300*. Дзвінки безкоштовні.

Якщо Ваш оператор зв'язку не підтримує послугу безкоштовних дзвінків, Ви можете скористатися платною лінією: +49 5361 946300*.

* Якщо виникнуть технічні проблеми із доступом на гарячу лінію, будь ласка використовуйте інші зазначені канали зв'язку для Вашого звернення до Офісу із розслідувань. 

Онлайн звернення до омбудсмена

Додатково до вищезазначених методів звернення, особа, яка повідомляє про порушення, може також використовувати Business Keeper Monitoring System (BKMS) для подачі онлайн звернення. Використовуючи дану систему, звернення можуть бути направлені до омбудсменів Volkswagen Group з будь-якої точки світу, в будь-який час із використанням захищеного каналу зв'язку та зі збереженням анонімності особи, яка звертається (за її бажанням).

Ви можете отримати доступ до системи Business Keeper Monitoring System (BKMS) англійською та німецькою мовами за наступними посиланнями:

http://www.ombudsleute-der-volkswagen-ag.de
http://www.ombudsmen-of-volkswagen.com

Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства з компанією Порше Україна..
Прийняти та продовжити