Автомобілі з пробігом. Гарантовано якісні.

Das WeltAuto - всесвітньо відома програма концерну Volkswagen щодо продажу та обслуговування автомобілів з пробігом. В основі цієї програми - високі стандарти технічного та зовнішнього стану автомобілів, оформлення місць продажу, підбору унікальних послуг та пропозицій.

Партнери  Das WeltAuto  прагнуть, щоб покупці автомобілів з пробігом отримали якість і надійність на рівні стандартів концерну Volkswagen. Автомобілі, що приймають участь у програмі Das WeltAuto, проходять повну діагностику згідно вимог виробника. Уся супровідна документація і якісне додаткове обладнання є невід'ємною частиною комплектації кожного автомобіля, кузови не мають зовнішніх пошкоджень, а юридична «чистота» не підлягає сумніву, адже до моменту прийому автомобіля до продажу проводиться звірка унікальних номерних знаків з реєстраційними документами.

Для наших клієнтів це означає, що усі автомобілі, які пропонуються під брендом Das WeltAuto проходять найретельнішу перевірку, яка гарантує відсутність неприємних сюрпризів у процесі експлуатації. Крім того, Das WeltAuto - це не лише мінімальні ризики при купівлі вживаних автомобілів, а й максимальний рівень сервісу та обслуговування.