• Я є власником автомобіля VW Golf Sportwagen (Variant) і мій автомобіль не було індивідуально сертифіковано. Що мені робити?

Необхідно звернутися до Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen за телефоном +380 (44) 492 97 27*1003, або електронною адресою: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua. Телефонна лінія працює у будні дні з 08:00 до 20:00.

 
 • Що робити, якщо мій автомобіль (Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)) було індивідуально сертифіковано, але на реновацію реєстрації мене досі не запросили?

Для перевірки статусу автомобіля та можливості здійснити реєстрацію у Вашому регіоні, зверніться за телефоном гарячої лінії або відправте запит на електронну пошту: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

 

 • Чи можу я пройти реновацію реєстрації в Сервісному центрі МВС, відмінному від того, де була первинна реєстрація?

Реновація реєстрації можлива лише в тому Сервісному Центрі МВС, де була здійснена первинна реєстрація Вашого автомобіля.

 

 • Якщо мене не влаштовує дата та час для проходження реновації реєстрації, яку запропонує працівник служби підтримки VW Golf Sportwagen, чи можу я обрати іншу, зручну для мене?

Звісно, Ви можете обрати будь-яку зручну для Вас дату та час, попередньо узгодивши її з оператором Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen за телефоном +380 (44) 492 97 27*1003

 

 • Які документи необхідно мати при собі під час реєстрації автомобіля?

Якщо власник - фізична особа (присутність власника автомобіля обов'язкова, або за довіреністю).

- Оригінал та копія паспорта

- Оригінал та копія коду ІПН

- Реєстраційний документ на автомобіль (техпаспорт)

- Автомобіль

Додатково для власників автомобілів, оформлених в кредит:

Лист-згода обтяжувача (Кредитна установа) на проведення зняття з обліку та наступної державної реєстрації автомобіля (без зміни поточного власника).

Якщо власник - юридична особа:

- Копія Статуту ТОВ, витягу з ЄДР, протоколу загальних зборів та наказу (на підтвердження повноважень керівника).

* Якщо керівник діє на підставі додаткових документів (положення, довіреність тощо), чи вбачається необхідність подачі додаткових правовстановлюючих документів на підтвердження повноважень, необхідно надати дані додаткові документи.

- Оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

- Копія платіжного доручення про сплату реєстраційного збору з відміткою банку.

- Довідки про перебування транспортного засобу на військовому обліку.

- Заява на проведення державної реєстрації автомобіля (як першої).

- Заява на скасування першої державної реєстрації.

- Копія платіжного доручення про сплату Пенсійного внеску при першій реєстрації автомобіля.

- Заява на скасування та проведення нової держ. реєстрації (заповнюється в Сервісному Центрі МВС довіреною особою).

- Доручення на ім'я відповідальної особи, яка буде здійснювати реєстрацію в Сервісному Центрі МВС.

Додатково для автомобілів, оформлених в кредит:

Лист-згода обтяжувача (Кредитна установа) на проведення зняття з обліку та наступної державної реєстрації автомобіля (без зміни поточного власника).

 
 • Скільки коштує реєстрація автомобіля?

Вартість нового реєстраційного документу - 409,15 грн. (додатково сплачується комісія банку). За вимогою працівника експертної служби Сервісного Центру МВС може виникнути необхідність у додатковій експертизі, вартість якої  - 250, 00 грн (додатково сплачується комісія банку). Якщо реєстрацію місця проживання власника автомобіля було змінено на інший регіон, за вимогою українського законодавства має бути змінено державний номерний знак автомобіля. Вартість послуги - орієнтовно 178,20 грн. (додатково сплачується комісія банку).

 

 • Хто несе витрати на індивідуальну сертифікацію та реєстрацію автомобіля?

Витрати на індивідуальну сертифікацію бере на себе ТОВ «Порше Україна». Витрати на отримання нового реєстраційного документу бере на себе власник автомобіля. Відразу після отримання нового реєстраційного документу, власник отримує компенсацію від ТОВ «Порше Україна», а саме:

- Для фізичних осіб - подарунковий сертифікат в мережі АЗС WOG еквівалентом 6 тис.грн

- Для юридичних осіб - 2 комплексні пакети робіт по заміні автомобільного масла відповідно до регламенту сервісного обслуговування заводу-виробника, які Ваше підприємство зможе використати під час обслуговування в будь-якому офіційному дилерському підприємстві Volkswagen на території  України.

 
 • Чи можу я виїжджати за кордон не перереєструвавши авто?

За нашими даними не існує перешкод для виїзду автомобіля в іншу країну.

 

 • Чи змінюється номерний знак авто під час реновації реєстрації?

Ні, номерний знак не змінюється.

Виключення: якщо реєстрацію місця проживання власника автомобіля було змінено на інший регіон, за вимогою українського законодавства має бути змінено державний номерний знак автомобіля.

 
 • Скільки часу займає процедура реновації реєстрації автомобіля?

Реновація реєстрації триває від 30 хв.

 

 • Якщо я вже маю власну бонусну картку WOG, чи можна її об'єднати з подарунковою карткою, яка надається після реєстрації?

Так, це можливо. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії мережі WOG: 0 800 300 525.

 
 • Що робити, якщо я не можу з'явитися до Сервісного центру для реєстрації автомобіля?

Існує можливість здійснити реновацію реєстрації за дорученням. Натомість наявність автомобіля є обов'язковою. У разі необхідності оформлення доручення, зверніться за телефоном Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen+380 (44) 492 97 27*1003