Оновлення статусу Порше Україна щодо автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant)

19.07.2018.

Текст оновлено 20.07.2018

24 травня компанія Порше Україна повідомила про виявлення можливих невідповідностей в процесі отримання сертифікату для автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant) у кількості 2800 одиниць. Це автомобілі мексиканського виробництва, які були імпортовані в Україну компанією Порше Україна, починаючи з вересня 2017 року. Немає жодних ознак того, що зазначена вище ситуація стосується будь-яких інших автомобілів марки Volkswagen або інших автомобільних брендів, що входять до складу концерну Volkswagen Group. Щодо автомобілів Golf Sportwagen (Variant) триває всестороння перевірка можливих невідповідностей в процесі отримання сертифікату. Наразі така перевірка ще не завершена.

В даний момент продовжується офіційна комунікація з компетентними державними установами для знаходження юридично обґрунтованого та сприятливого для клієнтів рішення. При цьому, основною нашою метою є прийняття рішення без будь-яких негативних наслідків для клієнтів, для чого Порше Україна докладає значних зусиль. Важливо зазначити, що автомобілі Golf Sportwagen (Variant) є технічно безпечними та можуть надалі повноцінно експлуатуватися на дорогах. Можливе вилучення автомобілів з обігу є малоймовірним.

Ми працюємо над сертифікацією зазначених автомобілів. В даний час ми деталізуємо та систематизуємо сам процес і вже було успішно проведено кілька початкових етапів. Наступним кроком буде розгляд можливості повторної реєстрації вказаних автомобілів. Орієнтовно, з моменту узгодження всіх деталей, нам знадобиться декілька місяців для повної реалізації вказаного процесу для всіх автомобілів Golf Sportwagen (Variant). Буде розроблено таку процедуру, завдяки якій, за участі представників нашої дилерської мережі, буде гарантована швидка реалізація рішення. Ми будемо супроводжувати власників цих автомобілів і маємо намір покрити пов'язані з цим витрати та забезпечити компенсацію за створені незручності.

Порше Україна надзвичайно шкодує про незручності, яких довелося зазнати власникам та клієнтам вказаних автомобілів, та намагається якнайшвидше досягти сприятливого рішення.